Firmamız her büyüklükteki işyeri taşımalarınıza cevap verebilecek düzeyde araç ve ekipmana sahip olup, ağır nakliye kapsamına giren tüm taşımalar ile her türlü para kasası ve piyano taşımaları da tarafımızca yapılabilmektedir.

Hizmetin Verilme Şekli

Firma telefonlarımıza veya www.evtas.com  adresimize başvurmanız halinde size uygun olan gün ve saatte ücretsiz olarak bir eksper gönderilerek, eşya miktarınızın tesbiti, yapılacak taşımanın apartmanın konumuna ve yapısına göre hangi kriterler dahilinde yapılması gerektiği, yolun trafik durumu, hidrolik veya elektrikli asansör kullanıp kullanılamayacağı, taşıma işleminin ne kadar sürede olabileceği (büyük evler,villalar,iş yerleri v.s. bir günden fazla süre gerektirebilir) değerlendirmeleri sonucu hazırlanan rapora göre fiyat belirlemesi yapılır. Mutabık kalınması durumunda ödeme koşullarında da anlaşma sağlanarak sözleşme düzenlenir. Sözleşmemiz, her iki tarafın haklarını koruyacak biçimde düzenlenmiş olup, hangi hizmetleri verip, hangilerini veremeyeceğimiz konularındaki maddeleri içermektedir.


Hizmete Dahil Olan İşlemler

Kapalı çelik kasa kamyonlar ile  nakil, eşyaların ambalajlanması, taşınması, ikinci adrese yerleştirilmesi, mobilyaların de-monte ve monte işlemleri ile, tesisatı olan çamaşır, bulaşık ve kurutma makinası montajları.


Ambalaj Sistemi

  • Mobilya aksamı, beyaz eşyalar ve diğer kaba eşyalar, içi kraft kağıtlı ev-taş baskılı özel üretim büyük balonlu naylonlar ile ambalajlanmaktadır.
  • Koltuklar-yataklar-sandalyeler önce  strech daha sonra havalı naylon ile  ambalajlanmaktadır.
  • Giysiler için askılı portatif gardroplar kullanılmaktadır. Tüm kırılabilir eşyalar beyaz kağıtlar ile ambalajlanıp, silindir variller ile taşınmaktadır.
  • Kitaplar koliler ile taşınmaktadır. Bunların dışında kalan eşyalar için de özel tek kullanımlık poşetler bulunmaktadır.

NOT: Hijyen açısından kesinlikle battaniye ve gazete kağıdı kullanılmamaktadır.


Ödeme Şekli

  • Nakit
  • Banka Havalesi veya EFT
  • Kredi kartı ile ödeme

Görseller

Hedefimiz, kurulduğumuz günden bu yana, ev taşıma sektöründe standartları belirlemek ve tam müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektir…

+90 544 864 86 12 ev-tas@ev-tas.com

Hızlı Menü

İletişim

Karşıyaka Merkez Ofis
Yalı Caddesi No:134/2 Karşıyaka / İZMİR

Tüm Hakları Saklıdır. |